🌍იქომერს ასოციაცია საქართველო ბერლინის E-Commerce Expo 2026-ზე
იქომერს ასოციაცია საქართველო წარმოდგენილი იყო E-Commerce Berlin Expo 2026-ზე ასოციაციის თავმჯდომარისა და თანადამფუძნებლის, ლადო კანდელაკის მიერ, 2026 წლის 17–18 თებერვალს, ბერლინში. 🇩🇪
აღნიშნული გამოფენა წარმოადგენს ევროპის ერთ-ერთ წამყვან B2B ღონისძიებას ელექტრონული კომერციის სტრატეგიის, ინოვაციებისა და პარტნიორობის მიმართულებით. ღონისძიებამ გააერთიანა ათასობით ინდუსტრიის პროფესიონალი, ტექნოლოგიური კომპანიების წარმომადგენლები, რითეილერები და მარკეტფლეისების ლიდერები. განხილვის ძირითადი თემები მოიცავდა ხელოვნური ინტელექტის დანერგვას, საერთაშორისო გაფართოების სტრატეგიებს, ციფრულ მარკეტინგს, მომხმარებლის გამოცდილების გაუმჯობესებასა და ლოგისტიკურ ინოვაციებს. 🚀
ორი დღის განმავლობაში გაიმართა მაღალი დონის შეხვედრები და საქმიანი კომუნიკაცია საერთაშორისო პარტნიორებთან. გამოცდილების გაცვლამ და ახალი თანამშრომლობის შესაძლებლობების განსაზღვრამ მნიშვნელოვანი წვლილი შეიტანა საქართველოს ციფრული ეკონომიკის განვითარებაში. 🤝
ასეთი მასშტაბის საერთაშორისო პლატფორმებში მონაწილეობა კიდევ ერთხელ უსვამს ხაზს ასოციაციის მისიას - ხელი შეუწყოს ინოვაციას, გააძლიეროს საერთაშორისო პარტნიორობა და უზრუნველყოს მდგრადი ზრდა საქართველოს ელექტრონული კომერციის ეკოსისტემაში. 📈